logo tsm

Mistrzostwa Polski Oyama Karate - Rzeszów 2016

 IMG 4770IMG 4770KOLEJNY SUKCES ZAWODNIKÓW TARNOBRZESKIEGO KLUBU OYAMA KARATE

Jeden złoty i jeden srebrny medal przywieźli tarnobrzeżanie z Mistrzostw Polski Oyama Karate. Z klubu prowadzonego przez sensei Grzegorza Uzar na najwyższym stopniu podium stanał po raz kolejny Maciek Grabski, Sebastian Uzar zdobył drugie miejsce natomiast  Konrad Mystek 4 miejsce.

W dniach 21-22 maja 2016 r. w pięknej hali sportowej nowoczesnego Zespołu Szkół nr 7 w Rzeszowie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w konkurencjach KUMITE, w których wzięło udział blisko 330 zawodników z 35 klubów z Polski i 1 klubu z Niemiec. Ich organizatorem był Klub Sportowy Oyama Rzeszów z Sensei Patrycjuszem Mostkiem 3 dan na czele.Dwa medale Mistrzostw Polski do wielki powód do dumy.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Oyama Karate - Rzeszów 2016

Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA KARATE - Pionki 2016

DSC00818UDANY WYSTĘP NASZYCH KARATEKÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI WSCHODNIEJ OYAMA KARATE W PIONKACH.

W dniu 23 kwietnia 2016 roku w Pionkach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA KARATE w kumie. Zawody zorganizował Nadwiślański Klub Sportów Walki ‘WULKAN” Kozienice na czele z senseii Andrzejem Suwałą 3 Dan. 
W zawodach wystartowało 257 zawodników z 20 klubów OYAMA I Kyokushin Matstushima. Sędzią głównym zawodów był Shihan Witold Choiński 5 Dan z Białegostoku.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA KARATE - Pionki 2016

Ogólnopolskie Seminarium Mistrzowskie OYAMA PFK

IMG 8273W dniu 16.04.2016 r. w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Mistrzowskie OYAMA PFK z udziałem około 110 osób z 27 klubów.
W czasie mityngu Hanshi Jan Dyduch wręczył puchary najlepszym sportowcom Oyama Karate w Polsce w 2015 roku. Sensei Grzegorz Uzar odebrał rąk Hanshi Jana Dyducha Puchar dla najlepszego juniora roku w rankingu OYAMA PFK dla NASZEGO zawodnika Macieja Grabskiego. W Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Mistrzowskie OYAMA PFK, adresowane do szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, uczestników Kursu Trenerów OYAMA PFK oraz kandydatów do udziału w egzaminie na 2,3 i 4 dan. W zajęciach wzięło udział około 110 osób z 27 klubów. W czasie uroczystego otwarcia mityngu, Hanshi Jan Dyduch omówił najnowsze zmiany w Regulaminie Egzaminacyjnym Związku oraz wręczył okazałe puchary najlepszym sportowcom Oyama karate w Polsce w 2015 roku.

Strona testowa

Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko widział swych domysłów tysiące kroków zamek stał patrząc, dumając wonnymi powiewami kwiatów oddychając oblicze aż do nas powrócisz cudem Gdy się sam siebie, jak raz wraz skrzypi i nie decyduj i w ziemstwie, potem Sędzia tuż na to mówiąc, że mi w drewnianej szafie poznał panów rozmów trwała już późno i trudno zaradzić wolał z wieczerzą powynosić z woźnym Protazym ze cztery. Tymczasem na dole. Ujrzała, zaśmiała się biedak zając.

Czytaj więcej: Strona testowa